مبل شویی در لاهیجان

بهترین مبل شویی در لاهیجان توسط همکاران ما در آقای مبل برگزیده شده است. کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد.مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی مبلمان میکروفایبر مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط ایشان صورت می پذیرد.

مبل شویی برگزیده در

لاهیجان

مراحل شستشوی مبل
  1. بررسی دقیق جنس پارچه جهت انتخاب بهترین ماده شوینده
  2. استفاده از جاروبرقی جهت تمیزکاری سطحی
  3. اسپری فوم مخصوص بر روی تمام سطح مبل
  4. توجه ویژه به لکه های سرسخت تر و در صورت نیاز استفاده از دستگاه دریلی
  5. استفاده از دستگاه وکیوم مایعات قوی جهت جمع آوری مواد شوینده و آلودگی ها از اعماق مبل و خشک کردن سریع
  6. نظافت نهایی برای داشتن مبلمان زیبا و خوشبو
  7. بعد از شستشو مبل ها به میزان 80 تا 90 درصد خشک می‌شوند. بسته به جنس مبل حدوداً به 2 تا 6 ساعت زمان نیاز است تا به طور کامل خشک شده و آماده استفاده شوند.
چرا قیمت های شستشوی مبل تفاوت زیادی دارند:

قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با توجه به ابعاد، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد. برای مثال هزینه تهیه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل ۷ نفره در حدود 220 هزار تومان میباشد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با تکنسین مبل شویی تماس بگیرید.

معمولاً هزینه شستشوی مبل تشک دوبل از مبل معمولی بیشتر است. زیرا به مواد شوینده بیشتر و زمان بیشتری جهت شستشوی نیاز دارد.

تفاوت مبل تشتک دوبل و معمولی
همانطور که در تصویر میبینید تشک های مبل تشک دوبل از آن جدا شده و پشت و روی آنها شسته میشود.

 

معمولاً هزینه شستشوی کوسن‌ها جداگانه درنظر گرفته میشود.

البته همیشه منصف بودن سرویس کار در میزان قیمت درخواستی موثر است. ما در آقای مبل تلاش میکنیم کسانی را به عنوان برگزیده معرفی کنیم که باتوجه به کیفیت ارائه خدمات، هزینه منصفانه ای درخواست کنند.

تکنسین های مبل شویی در تمامی محله‌های لاهیجان از جمله کارگر، شیشه گران، کاشف، خیابان حزین لاهیجی، خومر کلایه ، شعرباف ، پرده سر، گلستان و …  در خدمت شما شهروند عزیز لاهیجان، می‌باشند.

شستشوی صندلی درمحل
شستشوی صندلی درمحل

سایر مبل شویی‌های

لاهیجان

هیچ داده‌ای یافت نشد
در تمامی محله‌های لاهیجان در کنار شما هستیم

مبل شویی در لاهیجان

ریختن انواع غذا از شکلات شیرینی گرفته تا چای و لکه روغن بر روی مبل برای همه ما در طول سال ممکن است بارها اتفاق بیافتد. احتمالاً فراموش کرده اید که وقتی مبلمان شما نهنوز نو بود تا چه حد زیبا بوده است. ما به شما کمک میکنیم که زیبایی مبل منزلتان را دوباره زنده کنید

قبل و بعد از شستشوی مبل
قبل و بعد از شستشوی مبل در لاهیجان

تکنسین های حرفه ای مرکز خدمات ایران با دستگاه های بروز تقریباً هر نوع آلودگی را از هر نوع مبلی از مخمل و پارچه ای گرفته تا استیل و چرم پاکسازی می‌کنند. قبل از شروع هرگونه فرآیند مبلشویی ، تکنسین ها نوع پارچه را بررسی و بر اساس آن بهترین روش را ارائه می‌دهند.

لیست سایر خدمات:

سایر خدمات در این شهر به زودی در این بخش اضافه خواهد شد.

مطالب آموزشی