مبل شویی در فردیس

بهترین های شستشوی مبل در فردیس کرج و دهکده آماده ارائه تمامی خدمات شستشوی مبل در منزل جهت نظافت انواع مبلمان و صندلی در محل می باشد. تلاش ایشان ارائه خدمات با کیفیت با قیمت مناسب میباشد.

مبل شویی برگزیده در

فردیس

مبل شویی امیری کرج (6)
نام مجموعه: امیری
مبل شویی
در شهریار, فردیس, کرج, ملارد, هشتگرد, شهرقدس, اندیشه
شماره تماس: 09199390566
خدمات مجموعه:

شستشوی مبل در محل در اسرع وقت و بدون نیاز به جابجایی مبلمان توسط مبل شویی شایان صورت میپذیرد. از مواد شوینده باکیفیت و دستگاه سه موتوره قوی جهت خشک شدن مبل در سریع ترین زمان ممکن استفاده میشود.

تعرفه خدمات:

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

شستشوی یک دست مبل راحتی ۷ نفره  ۶۵۰٫۰۰۰
شستشوی یک دست مبل کلاسیک ۷ نفره  ۶۳۰٫۰۰۰
شستشوی مبل تک نفره اضافه ۹۰٫۰۰۰
مبل تختخوابشو تک نفره ۱۷۰٫۰۰۰
مبل تختخوابشو دو نفره ۲۲۵٫۰۰۰
مبل تختخوابشو سه نفره ۳۳۵٫۰۰۰
تشک و کوسن به ازاء هر نفر ۴۲٫۰۰۰
تشک خوش خواب تک نفره ۲۸۰٫۰۰۰
تشک خوش خواب دو نفره ۳۷۰٫۰۰۰
موکت ساده هر متر ۱۵٫۰۰۰
موکت پرز دار هر متر ۱۸٫۰۰۰
ایاب و ذهاب رایگان
 • موکت زیر ۴۰ متر بدلیل استهلاک دستگاه ۴۰ متر در نظر گرفته میشود.
 • موکت به صورت سرتاسر شسته میشود و سیله ای روی آن نباشد.

نکته مهم: قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با توجه به ابعاد، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد. برای مثال هزینه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل ۷ نفره در حدود ۲۵۰ هزار تومان میباشد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه نهایی و نوع مواد مصرفی با تکنسین برگزیده شهر محل سکونتان تماس بگیرید.

مراحل شستشوی مبل
 1. بررسی دقیق جنس پارچه جهت انتخاب بهترین ماده شوینده
 2. استفاده از جاروبرقی جهت تمیزکاری سطحی
 3. اسپری فوم مخصوص بر روی تمام سطح مبل
 4. توجه ویژه به لکه های سرسخت تر و در صورت نیاز استفاده از دستگاه دریلی
 5. استفاده از دستگاه وکیوم مایعات قوی جهت جمع آوری مواد شوینده و آلودگی ها از اعماق مبل و خشک کردن سریع
 6. نظافت نهایی برای داشتن مبلمان زیبا و خوشبو
 7. بعد از شستشو مبل ها به میزان 80 تا 90 درصد خشک می‌شوند. بسته به جنس مبل حدوداً به 2 تا 6 ساعت زمان نیاز است تا به طور کامل خشک شده و آماده استفاده شوند.
چرا قیمت های شستشوی مبل تفاوت زیادی دارند:

قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با توجه به ابعاد، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد. برای مثال هزینه تهیه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل ۷ نفره در حدود 220 هزار تومان میباشد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با تکنسین مبل شویی تماس بگیرید.

معمولاً هزینه شستشوی مبل تشک دوبل از مبل معمولی بیشتر است. زیرا به مواد شوینده بیشتر و زمان بیشتری جهت شستشوی نیاز دارد.

تفاوت مبل تشتک دوبل و معمولی
همانطور که در تصویر میبینید تشک های مبل تشک دوبل از آن جدا شده و پشت و روی آنها شسته میشود.

 

معمولاً هزینه شستشوی کوسن‌ها جداگانه درنظر گرفته میشود.

البته همیشه منصف بودن سرویس کار در میزان قیمت درخواستی موثر است. ما در آقای مبل تلاش میکنیم کسانی را به عنوان برگزیده معرفی کنیم که باتوجه به کیفیت ارائه خدمات، هزینه منصفانه ای درخواست کنند.

ما در مجموعه آقای مبل با بررسی نظریات بسیاری از شما عزیزان، بهترین تکسین‌های مبل شویی و شستشوی مبل فردیس را برگزیده‌ایم. ایشان جهت نظافت مبل در کلیه محله‌های فردیس و اطراف از جمله: دهکده فردیس، فلکه اول میدان پانزده خرداد، فلکه دوم میدان هفده شهریور، فلکه سوم میدان استقلال، فلکه چهارم میدان آزادی، فلکه آخر میدان جمهوری اسلامی و شهرک های ناز، داروگر، طالقانی و مناطق مشکین دشت، منظریه، میدان سرحدی، جاده ملارد و … در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل و محل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. شستشوی انواع مبل مخمل، پارچه ای، استیل، چرم، جیر و… ارائه می‌شود.

سایر مبل شویی‌های

فردیس

هیچ داده‌ای یافت نشد
در تمامی محله‌های فردیس در کنار شما هستیم

خدمات مبل شویی در فردیس

 • شستشوی انواع مبل راحتی و تمام پارچه در منزل
 • شستشوی انواع مبل استیل و سلطنتی در محل
 • شستشوی انواع تشک خوشخواب یک نفره و دو نفره
 • شستشوی صندلی ماشین در محل
 • شستشوی انواع صندلی
 • استفاده از مواد شوینده باکیفیت و لکه بر نانو

قیمت مبل شویی در فردیس

هزینه شستشوی یک دست مبل به عوامل متعددی چون مدل و اندازه مبلمان، نوع مواد شوینده و غیره بستگی دارد. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش مبل شویی در منزل ، جداول مربوط به هزینه شستشوی مبل را ببینید. همچنین با تماس با شماره تلفن مبل شویی در فردیس میتوانید به طور دقیق از هزینه شستشوی مبل با توجه به اندازه و مدل آن آشنا شوید.

بهترین مبل شویی فردیس

در فردیس چندین شرکت شستشوی مبل مانند “مبل شویی ستاره فردیس” و برخی دیگر وجود دارد. همکاران ما در مجموعه آقای مبل با بررسی نظریات بسیاری از ساکنین فردیس کرج برترین تکنسین شستشوی مبل در منزل فردیس را برگزیده اند. کافیست با شماره تلفن مبل شویی در فردیس تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت در خدمت شما خواهند بود.

مبل-شویی-فردیس

مطالب آموزشی