تعمیرات مبل در قم

بهترین تعمیر مبل در قم با بررسی نظریات مشتریان ساکن در قم توسط همکاران ما در مجموعه آقای مبل برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض پارچه مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر مبل استیل (سلطنتی)، تعمیر مبل فرحی، چرم، راحتی، پارچه ای و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند.

تعمیرات مبل برگزیده در

قم

تعمیرات مبل امینی (2)
نام مجموعه: امینی
تعمیرات مبل
شماره تماس: 09370739229
خدمات مجموعه:

تعمیر، رویه کوبی و تعویض پارچه انواع مبلمان راحتی، استیل، سلطنتی، چستر و ...

تعرفه خدمات:

کلیه مبالغ به تومان میباشد.

نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل 7 نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه 1.400.000 تا 19.000.000
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) 75.000 تا 550.000
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل 7 نفره) 2.000.000 تا 14.500.000
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل 7 نفره) 3.000.000 تا 12.000.000
هزینه تعمیر اسکلت مبل 7 نفره 1.000.000 تا 6.000.000
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل 7 نفره 500.000 تا 5.000.000
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از 50 هزار تومان تا 250 هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل 7 نفره به طور میانگین به 20 تا 40 متر پارچه نیاز دارد.

 • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
 • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
 • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
 • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
 • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.

خواندن مطالب زیر میتواند جهت آشنایی بیشتر شما با نحوه تعمیر مبل مفید باشد.

در صورتی که نیاز به تعمیرات مبلمان خود دارید با شماره تلفن تعمیرکار مبل قم تماس بگیرید. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل قم  نیز امکان پذیر است. جهت اطلاع از امکان تعویض مبل کهنه با نو در قم با ایشان تماس بگیرید.

بهترین تعمیرکاران مبل در تمامی محله‌های قم از جمله: پردیسان، سالاریه ، شهرک قدس ، البرز ، ارم ، دانیال ، عطاران ، آزادگان و …  در خدمت شما شهروندان عزیز قم، میباشند. در صورت توافق تعویض مبل کهنه با نو انجام میشود.

سایر تعمیرات مبل‌های

قم

هیچ داده‌ای یافت نشد
در تمامی محله‌های قم در کنار شما هستیم

خدمات تعمیر مبل در قم

 • تعمیر انواع استیل (سلطنتی)، راحتی، چستر و …
 • تعمیرات شکستگی نجاری در منزل
 • رنگکاری و ترمیم رنگ انواع مبلمان سلطنتی
 • سرویس خواب،ویترین،پارتیشن،ساعت و… انجام
 • انتخاب رنگ به سلیقه و دلخواه مشتری نجاری
 • ترمیم ترک و لقی
 • ساخت انواع کوسن و بالشتی
 • تعویض تشک انواع مبلمان

در بازار مبل کلهری قم و بسیاری مناطق دیگر کارگاه های تعمیر مبل متعددی وجود دارد. ما در آقای مبل تلاش میکنیم بهترین آنها را به شما معرفی کنیم. بهترین خدمات تعمیر مبل در قم شامل تعمیر انواع مبلمان اعم از تعمیر مبل استیل، راحتی، چستر، چرمی، پارچه‌ای و… است. خدمات شرکت‌های تعمیر کننده، شامل تعویض پارچه مبل، تعویض فوم و اسفنج، رویه کوبی مبل، تغییر رنگ چوب و رفع شکستگی‌ها و پارگی‌های جزئی است.

تعمیر مبل استیل قم

اگر به دنبال یک تعمیرکار ماهر و با تجربه برای تعمیر مبل استیل خود در شهر قم هستید، آقای مبل بهترین ها را به شما معرفی میکند.

مهمترین عامل در تعمیر مبل استیل، استفاده از مواد باکیفیت و با دوام است. تعمیرکاران برگزیده قم، از فوم و اسفنج مرغوب استفاده می کنند تا مبل شما به بهترین شکل ممکن بازسازی شود. همچنین، ایشان از پارچه باکیفیت استفاده می کنند که با سلیقه مشتری هماهنگ شده است.

تلاش ما در آقای مبل معرفی بهترین تعمیرکاران شهر قم همراه با قیمت مناسب میباشد.

تعمیر مبل راحتی قم

اگر می‌خواهید مبل راحتی خود را در شهر قم تعمیر کنید، پیشنهاد میکنیم که با تعمیرکار برگزیده آقای مبل تماس بگیرید. ما تلاش میکنیم بهترین تعمیرکاران مبل راحتی در قم را به شما معرفی کنیم. ایشان مبل شما با دوام و بهترین حالت ممکن بازسازی میکنند.