تعمیرات مبل در رشت

بهترین تعمیر مبل در رشت با بررسی نظریات مشتریان رشت توسط همکاران ما در مجموعه آقای مبل برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض پارچه مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر مبل استیل (سلطنتی)، تعمیر مبل فرحی، چرم، راحتی، پارچه ای و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند.

تعمیرات مبل برگزیده در

رشت

تعمیرات مبل امینی (2)
نام مجموعه: امینی
تعمیرات مبل
شماره تماس: 09370739229
خدمات مجموعه:

تعمیر، رویه کوبی و تعویض پارچه انواع مبلمان راحتی، استیل، سلطنتی، چستر و ...

تعرفه خدمات:

کلیه مبالغ به تومان میباشد.

نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل 7 نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه 1.400.000 تا 19.000.000
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) 75.000 تا 550.000
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل 7 نفره) 2.000.000 تا 14.500.000
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل 7 نفره) 3.000.000 تا 12.000.000
هزینه تعمیر اسکلت مبل 7 نفره 1.000.000 تا 6.000.000
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل 7 نفره 500.000 تا 5.000.000
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از 50 هزار تومان تا 250 هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل 7 نفره به طور میانگین به 20 تا 40 متر پارچه نیاز دارد.

  • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
  • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
  • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
  • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
  • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.

خواندن مطالب زیر میتواند جهت آشنایی بیشتر شما با نحوه تعمیر مبل مفید باشد.

در صورتی که نیاز به تعمیرات مبلمان خود دارید با شماره تلفن تعمیرکار مبل رشت تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل رشت نیز امکان پذیر است.

بهترین تعمیرکاران مبل در تمامی محله‌های رشت از جمله گلسار، رشتیان، میدان معلم، حمیدیان، منظریه، صالح آباد، باقر آباد، شهرداری، جماران و … در خدمت شما شهروندان عزیز رشت، میباشند. در صورت توافق تعویض مبل کهنه با نو انجام میشود.

سایر تعمیرات مبل‌های

رشت

تعمیرات-مبل-امیر-510x510
نام مجموعه: امیر
تعمیرات مبل
در رشت
شماره تماس: 09116961688
خدمات مجموعه:

تعویض‌ پارچه
تعویض‌ اسفنج
بادگیری‌ اسفنج
تغییر مدل‌ قدیمی به‌ جدید
تعمیرات‌ انواع مبلمان
مشاوره تعیین قیمت رایگان

جهت دریافت تعرفه خدمات تماس بگیرید.

در تمامی محله‌های رشت در کنار شما هستیم

کارگاه های تعمیر مبل در رشت بسیارند از میان آنان میتوان به تعمیرات مبل امیر در رشت، تعمیرات مبل شاهین در رشت و ... اشاره کرد. ما در مجموعه آقای مبل همواره با بررسی نظرات مشتریان عزیز، تلاش میکنیم بهترین کارگاه های تعمیر مبل را معرفی کنیم.

تعمیر مبل استیل رشت

اگر هزینه خرید مبل استیل جدید برای شما زیاد است و احساس می‌کنید که مبل‌های شما از مد افتاده‌اند، می‎توانید با یک نوسازی عالی، مبلمان خود را با قیمتی به صرفه، جدید و زیبا کنید. بنابراین اگر چوب مبل استیل شما سالم است و فقط فوم آن افت کرده، پارگی‌های کوچک دارد و یا طرح پارچه‌ آن قدیمی یا چرک مرده شده، می‎توانید از خدمات تعمیر مبل استیل رشت استفاده کنید.

تعمیر مبل راحتی رشت

مبلمان راحتی بیشترین استفاده را در خانه دارند زیرا برای استراحت بسیار مناسب و راحت هستند. ممکن است با گذشت چند سال مبل راحتی شما دچار پارگی پاره، فرو رفتگی قسمت نشیمنگاه، پارگی کوسن‌ها و یا خراشیدگی روی سطح چوب و … شده باشد. برای اینکه دوباره جلوه نویی به آن‌ها ببخشید، می‎توانید اقدام به تعمیر و بازسازی آن‌ها توسط کارشناسان کنید.

تعمیرات مبل در منزل رشت

جابجایی مبل کار سخت و چالش برانگیزی است. اگر می‎خواهید دکوراسیون منزل خود را جدید کنید ولی بودجه کافی برای خرید یک دست مبل نو ندارید، فقط کافیست با کارشناسان آقای مبل تماس بگیرید تا تعمیرات مبل در منزل را برای شما با ۳ الی ۴ برابر کمتر از هزینه خرید مبلمان جدید انجام دهند.

آیا مبل ارزش تعمیر دارد

کلاف یا اسکلت مبل نقش بسیار مهمی در بازسازی آن دارد، زیرا مبلی که کیفیت چوب آن مناسب نباشد و دارای شکستگی بسیار و کلاف بی کیفیت باشد، ارزش تعمیر کردن را ندارد. معمولاً اگر مبل شما کیفیت چوب و بدنه خوبی دارد و فقط مدل آن قدیمی شده و یا دارای ایرادات جزئی است، ارزش تعمیر دارد. می‎توانید جهت مشاوره با کارشناسان تعمیر مبل در رشت تماس بگیرید.

لیست سایر خدمات: