تعمیرات مبل در اهواز

بهترین تعمیر مبل در اهواز با بررسی نظریات مشتریان ساکن در اهواز توسط همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض پارچه مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر مبل استیل (سلطنتی)، تعمیر مبل چرم، راحتی، پارچه ای و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند.

تعمیرات مبل برگزیده در

اهواز

تعمیرات مبل امینی (2)
نام مجموعه: امینی
تعمیرات مبل
شماره تماس: 09370739229
خدمات مجموعه:

تعمیر، رویه کوبی و تعویض پارچه انواع مبلمان راحتی، استیل، سلطنتی، چستر و ...

تعرفه خدمات:

کلیه مبالغ به تومان میباشد.

نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل 7 نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه 1.400.000 تا 19.000.000
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) 75.000 تا 550.000
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل 7 نفره) 2.000.000 تا 14.500.000
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل 7 نفره) 3.000.000 تا 12.000.000
هزینه تعمیر اسکلت مبل 7 نفره 1.000.000 تا 6.000.000
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل 7 نفره 500.000 تا 5.000.000
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از 50 هزار تومان تا 250 هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل 7 نفره به طور میانگین به 20 تا 40 متر پارچه نیاز دارد.

  • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
  • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
  • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
  • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
  • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.

خواندن مطالب زیر میتواند جهت آشنایی بیشتر شما با نحوه تعمیر مبل مفید باشد.

در صورتی که نیاز به تعمیرات مبلمان خود دارید با شماره تلفن تعمیرکار مبل اهواز تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل اهواز نیز امکان پذیر است.

تعمیرات مبل در تمام محله های اهواز

تعمیرکاران مبل اهواز در کلیه محله های جنوب و شمال اهواز از جمله کیانپارس ، زیتون کارمندی ، زیتون کارگری ، کیانشهر ، کمپلو ، کیان آباد ، پردیس ، کوروش ، ساحل و … صورت میپذیرد. در صورت توافق تعویض مبل کهنه با نو انجام میشود.

تعمیرات-مبل-اهواز

سایر تعمیرات مبل‌های

اهواز

مهدی-3-300x300
نام مجموعه: مهدی
تعمیرات مبل
در اهواز
شماره تماس: 09127659445
خدمات مجموعه:

تعمیر انواع مبلمان استیل و راحتی
تعویض فنر و پارچه و رنگ‌آمیزی مبل با بهترین قیمت

جهت دریافت تعرفه خدمات تماس بگیرید.

تعمیرات-مبل-قائدی-اهواز-1-510x510
نام مجموعه: قائدی
تعمیرات مبل
در اهواز
شماره تماس: 09216239098
خدمات مجموعه:

تعویض پارچه مبل، نجاری و شکستگی، اسکلت (کلاف مبل)، رویه کوبی (درست کردن زیرسازی مبل)، تعویض فنر مبل، تعویض ابر بدنه و کفی، رنک آمیزی مبل

جهت دریافت تعرفه خدمات تماس بگیرید.

تعمیرات-مبل-کریمی-1
نام مجموعه: کریمی
تعمیرات مبل
در اهواز
شماره تماس: 09167463623
خدمات مجموعه:

تعمیر انواع مبلمان در سریعترین زمان ممکن با بهترین مواد اولیه
برآورد قیمت با دریافت عکس مبل شما

جهت دریافت تعرفه خدمات تماس بگیرید.

تعمیر-مبل-عزی-اهواز-3
نام مجموعه: غری
تعمیرات مبل
در اهواز
شماره تماس: 09163129822
خدمات مجموعه:

تعمیرمبل،انواع صندلی (اداری/ خانگی)، صداگیر درب (اداری/خانگی) و لمسه کاری (مبل،صندلی وتاج تخت)

جهت دریافت تعرفه خدمات تماس بگیرید.

در تمامی محله‌های اهواز در کنار شما هستیم

بهترین تعمیرات مبل در اهواز:

در اهواز کارگاه های متعدد تعمیر مبل وجود دارد. از میان آنها میتوان به تعمیرات مبل ضرغامی، قائدی، کریمی، غری، مهدی، حامد و بسیاری دیگر اشاره کرد. همکاران ما در ایران تی اس ام تلاش میکنند تا با بررسی نظریات بسیاری از مشتریان بهترین آنها را برگزیده و به شما عزیزان معرفی کنند.

تعمیر مبل در منزل اهواز

تعمیر مبل در منزل طبق نظر تعمیرکار امکان پذبر میباشد. در بسیاری از موارد برخی تعمیرات مبل مانند شکستگی دسته مبل، تقویت نشیمن و تعمیر فرو رفتگی مبل، برخی پارگی ها، رفع صدای مبل و موارد مشابه در منزل امکان پذیر است. البته تمامی این موارد طبق نظر تعمیرکار مبل مشخص میشود. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تعمیر مبل در اهواز که در بالا آمده تماس بگیرید.

تعویض پارچه مبل اهواز

تعویض پارچه مبل یکی از بهترین روش های نوسازی و بازسازی مبلمان میباشد. با این روش میتوانید مبلمانی نو و دکوراسیونی جدید را با قیمتی بسیار کمتر از خرید مبل نو تجربه کنید. با مراجعه به تعمبرکار برگزیده مبل در اهواز میتوانید با در اختیار داشتن کالیته بسیار متنوع پارچه، بهترین پارچه مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. پیشنهاد میکنیم تعویض پارچه مبل را بخوانید و با انواع پارچه مبلی آشنا شوید.

تعمیر مبل استیل (سلطنتی) اهواز

تعمیر مبل استیل نیاز به دقت و تبحر کافی تعمیرکار دارد. علت آن ظرافت دوخت پارچه، منبت کاری های مبل استیل و موارد مشابه دیگر است. الگوبرداری دقیق، برش کاری و دوخت ظریف و در نهایت کشش مناسب پارچه در هنگام تعویض و رویه کوبی بسیار مهم است. تعمیرکار حرفه ای مبل استیل قدیمی و کهنه را مانند روزهای ابتدایی آن و حتی بهتر، نو و زیبا میکند. با توجه به قیمت بالای مبل سلطنتی در اهواز میتوان با رویه کوبی آن مبلی زیبا و جدید داشت. البته با قیمتی بسیار مناسبتر!

آدرس تعمیر مبل در اهواز

یکی از بزرگترین بازارهای مبل کشور، بازار مبل اهواز واقع در زیتون کارمندی میباشد. در بازار مبل اهواز تولید، تعمیر و فروش انواع مبلمان انجام میشود. ایت بازار بسیار قدیمی بوده و از لحاظ وسعت با بازار مبل یافت آباد تهران برابری میکند. آدرس تعمیر مبل در اهواز فقط در بازار مبل اهواز محدود نمیشود و در کیان پارس، گلستان و بسیاری محله های دیگر کارگاه تعمیر مبل وجود دارد. حمل و نقل مبل در اکثر محله های اهواز رایگان بوده و حتی در صورتی که آدرس محله شما با آدرس تعمیر مبل در اهواز متفاوت باشد، حمل و نقل مبل به صورت رایگان انجام میشود.